Ivana Vraná - Kvetoucí stromy

Olej na plátně, 58x77 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1928 - 1981
Malířka. Studovala na PedF UK, později na AVU v Praze u V. Sychry. Věnovala se krajinomalbě a figurálním tématům, inspirovala se také folklorem. Získala různá mezinárodní ocenění.

106155. Kvetoucí stromy
Dražba ukončena:26.11.2023 21:47:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč