Olej na plátně, 58x77 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 92 cm
o autorovi: 1928 - 1981
Malířka. Studovala na PedF UK, později na AVU v Praze u V. Sychry. Věnovala se krajinomalbě a figurálním tématům, inspirovala se také folklorem. Získala různá mezinárodní ocenění.