Ivanka Bukovac - Na dvorku

Olej na plátně, 46x60 cm, signováno vpravo dole Ivanka Bukovac, rám.

6982. Na dvorku
Dražba ukončena:25.01.2017 20:45:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč