Ivanka Bukovac - Toaleta

Olej na plátně, 62x38 cm, signováno vlevo dole Ivanka Bukovac 1928, rám.

10407. Toaleta
Dražba ukončena:31.05.2017 18:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč