J. Dvořák - Břízy v Kameničkách

Olej na kartonu, 34x44 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Dvořák
307561. Břízy v Kameničkách
Dražba ukončena:11.02.2021 20:37:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč