Josef Ladislav Šichan - Modlitba

Olej na plátně, 68x55 cm, signováno vpravo uprostřed J. L. Šichan München 1871, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

5432. Modlitba
Dražba ukončena:28.09.2016 21:51:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč