J. Mareš - Párové vázy - chlapec a dívka v kloboučcích

Keramika, výška 30 cm. Značeno zespodu JM.

Pozn.: Mírně poškozeno.

30322. Párové vázy - chlapec a dívka v kloboučcích
Dražba ukončena:10.04.2019 21:08:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč