J. Mašek - Dívka s copem

Olej na plátně, 33x25 cm. Signáno vlevo dole J.J.Mašek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

19878. Dívka s copem
Dražba ukončena:26.04.2018 20:09:07
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč