Olej na plátně, 68x45 cm. Signováno vpravo dole J. Rászl. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Rozměr s rámem 80x56 cm. Dílo z období ART DECCO ovlivněné pobytem malíře ve Francii okolo 1920. Žánrová scéna perfektně zachycující atmosféru nočního života francouzského hostince. Dílo pochází z kvalitní sbírky umění zaměřující se na hostince. Po pečlivém objasnění autorství značně stoupne hodnota tohoto velmi kvalitního díla.