Jindřich Stehlík

1780. Cesta do vesnice se třemi rozkvetlými stromy

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole J. Stehlík, rám.

1905, Milevsko - 1991
Student AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se zejména krajinomalbě ale také i zaběrům z denního života a pracovním námětům. Vystavoval hlavně v Praze a Ostravě.

Pozn.: Rám poškozen

dražba ukončena: 28.01.2015 19:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč