J. Steinský - Havrani

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole J. Steinský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

11872. Havrani
Dražba ukončena:28.06.2017 22:25:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč