J. Werich - Břízy u cesty

Olej na plátně, 95x65 cm. Signováno vpravo dole J. Werich 30. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Werich
29200. Břízy u cesty
Dražba ukončena:28.02.2019 21:25:30
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč