Olej na plátně, 72x52 cm. Signováno vpravo nahoře Jacobus Leisten. Rámováno.
Stav: Rám i malba poškozeny.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1844 – 1918 Německý malíř.