Jacobus Leisten - Podobizna ženy

Olej na plátně, 72x52 cm. Signováno vpravo nahoře Jacobus Leisten. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1844 – 1918
Německý malíř.

82423. Podobizna ženy
Dražba ukončena:31.08.2022 21:28:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč