Jakub Sajler - Alchymista II

Akryl na lepence, 49x39 cm Signováno vlevo dole Sajler. Rámováno.

Stav: Bez poškození.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: Grafický designér. Studoval Střední průmyslovou školu grafickou Hellichova v Praze a Vyšší odbornou školu grafickou v Praze.

Jakub Sajler
75742. Alchymista II
Dražba ukončena:27.04.2022 20:38:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč