Akryl na lepence, 49x39 cm Signováno vlevo dole Sajler. Rámováno.
Stav: Bez poškození.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.
o autorovi: Grafický designér. Studoval Střední průmyslovou školu grafickou Hellichova v Praze a Vyšší odbornou školu grafickou v Praze.