James Janíček - Konvolut 3 litografií

Litografie, 25x19, 52x43 a 48x38 cm. Signovány a číslovány. 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

o autorovi: 1935-2021
Grafik. Narozen v Kanadě, studoval Art School of the Society of Arts and Crafts v Detroitu (USA) a AVU v Praze u profesorů Sychry, Pukla a Silovského. Věnoval se volné grafice, užité grafice, knižní tvorbě a ilustraci, též známkové tvorbě. Byl členem SČUG Hollar. Od r. 1996 byl vedoucím grafického ateliéru na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Jeho práce jsou v majetku soukromých i veřejných sbírek v Kanadě, Belgii, Holandsku, Francii, Německu i v České republice.

154423. Konvolut 3 litografií
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 14:23:09 4210