James Janíček - Temné vzpomínky

Litografie 19/80, 49x38 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Janíček 92. Volný list.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1935-2021
Grafik. Narozen v Kanadě, studoval Art School of the Society of Arts and Crafts v Detroitu (USA) a AVU v Praze u profesorů Sychry, Pukla a Silovského. Věnoval se volné grafice, užité grafice, knižní tvorbě a ilustraci, též známkové tvorbě. Byl členem SČUG Hollar. Od r. 1996 byl vedoucím grafického ateliéru na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Jeho práce jsou v majetku soukromých i veřejných sbírek v Kanadě, Belgii, Holandsku, Francii, Německu i v České republice.

150707. Temné vzpomínky
Dražba ukončena:07.12.2025 21:13:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč