Jan Bedřich Plaček - Podzimní sad

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole, rám.

1414. Podzimní sad
Dražba ukončena:24.09.2014 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč