Jan Bedřich Plaček - Šumaři

Olej na kartonu, 25x32 cm. Signováno vpravo dole Plaček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1890-1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

112035. Šumaři
Dražba ukončena:18.02.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč