Jan Bohumil Pospíšil - Panorama Prahy ze Strahovské zahrady

Olej na plátně, 130x200 cm. Signováno vpravo dole J. B. Pospíšil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.

34046. Panorama Prahy ze Strahovské zahrady
Dražba ukončena:27.06.2019 20:29:18
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč