Jan Dinga - Postava ve hvězdách

Olej na plátně, 70x65 cm. Signováno vpravo dole Dinga 78. Nerámováno.

o autorovi: 1952
Malíř, výtvarný pedagog. Studoval na PedF UJEP v Ústí n. Labem u M. Proška. Působil jako výtvarný pedagog na ZŠ v Litvínově a na Střední pedagogické škole v Mostě. Ve volné tvorbě navazuje v surrealistickém vyjádření na odkaz Josefa Šímy a Františka Muziky.

304746. Postava ve hvězdách
Dražba ukončena:09.05.2020 20:21:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč