Jan Dinga - Slunce v kaluži

Olej na plátně, 115x115 cm. Signováno dole uprostřed Dinga 93. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 118 cm

o autorovi: 1952
Malíř, výtvarný pedagog. Studoval na PedF UJEP v Ústí n. Labem u M. Proška. Působil jako výtvarný pedagog na ZŠ v Litvínově a na Střední pedagogické škole v Mostě. Ve volné tvorbě navazuje v surrealistickém vyjádření na odkaz Josefa Šímy a Františka Muziky.

velký formát
115777. Slunce v kaluži
Zbývá:15 dnů, 15 hodin
Konec dražby:30.05.2024 22:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč limit (27.04.2024 13:49:21) 6416