Jan Dobrovský - Cesta ke věži

Dřevoryt, 20x15 cm. Signováno vpravo dole Jan Dobrovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně ušpiněn.

Jan Dobrovský
40469. Cesta ke věži
Dražba ukončena:12.02.2020 19:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.01.2020 14:05:26 5629