Olej na kartonu, 32x24 cm. Signováno vpravo dole J. Goth. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.