Jan Hánna 74.
Stav: Mírně poškozeno.
Nejdelší strana: 99 cm
Dřevo, Rozměr reléfu: 36x92 cm, podkladová deska: 30x99 cm. Signováno vlevo dole Jan Hánna 74.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1927 – 1994
Sochař. Studoval na AVU v Praze u K. Pokorného a na Výtvarné akademii v Záhřebu. Byl rektorem AVU Praha. Vytvořil pomník padlým barikádníkům v Praze Kobylisích a další monumentální realizace. V komorní tvorbě často zobrazoval ženské tělo.