Jan Hána - Alegorie práce

Jan Hánna 74.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 99 cm

Dřevo, Rozměr reléfu: 36x92 cm, podkladová deska: 30x99 cm. Signováno vlevo dole Jan Hánna 74.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1927 – 1994
Sochař. Studoval na AVU v Praze u K. Pokorného a na Výtvarné akademii v Záhřebu. Byl rektorem AVU Praha. Vytvořil pomník padlým barikádníkům v Praze Kobylisích a další monumentální realizace. V komorní tvorbě často zobrazoval ženské tělo.

104621. Alegorie práce
Dražba ukončena:15.10.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč