Jan Hána - Odpočívající dívka

Sádra, 54x119 cm, signováno dole uprostřed Jan Hána 60.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1927 – 1994
Sochař. Studoval na AVU v Praze u K. Pokorného a na Výtvarné akademii v Záhřebu. Byl rektorem AVU Praha. Vytvořil pomník padlým barikádníkům v Praze Kobylisích a další monumentální realizace. V komorní tvorbě často zobrazoval ženské tělo.

10481. Odpočívající dívka
Dražba ukončena:31.05.2017 19:18:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč