Sádra, 54x119 cm, signováno dole uprostřed Jan Hána 60.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1927 – 1994
Sochař. Studoval na AVU v Praze u K. Pokorného a na Výtvarné akademii v Záhřebu. Byl rektorem AVU Praha. Vytvořil pomník padlým barikádníkům v Praze Kobylisích a další monumentální realizace. V komorní tvorbě často zobrazoval ženské tělo.