Olej na kartonu, 28x29 cm. Signováno vpravo dole Hinčica 44. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1905 - 1982
Narodil se v Ostravě. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Kysely. Věnoval se tvorbě monumentální, vitrážím, tapiseriím, mozaikám, volné i užité grafice, malbě, knižní a propagační grafice. Vystavoval převážně na rodné Moravě.