Jan Hinčica - Odpočinek v přírodě

Olej na kartonu, 28x29 cm. Signováno vpravo dole Hinčica 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982
Narodil se v Ostravě. Studoval v Praze UMPRUM u prof. Kysely. Věnoval se tvorbě monumentální, vitrážím, tapiseriím, mozaikám, volné i užité grafice, malbě, knižní a propagační grafice. Vystavoval převážně na rodné Moravě.

Jan Hinčica
52754. Odpočinek v přírodě
Dražba ukončena:25.11.2020 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč