Jan Kavan - Pocta sochaři

Kombinovaná technika, 40x39 cm. Signováno dole uprostřed Jan Kavan 85. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1947

46077. Pocta sochaři
Dražba ukončena:10.06.2020 22:37:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč