Jan Kavan - Vztahy

Lept, 59x48 cm. Signováno dole uprostřed Jan Kavan 84. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1947

40554. Vztahy
Dražba ukončena:12.02.2020 20:55:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč