Jan Melichar - Cesta do vesnice

Olej na kartonu, 37x48 cm, signováno vlevo dole J. Melichar, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?

8640. Cesta do vesnice
Dražba ukončena:29.03.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (29.03.2017 16:40:18) 1323
600 Kč 05.03.2017 22:05:40 852