Jan Mikule - Na lavičce v parku

Olej na plátně, 83x103 cm, signováno dole uprostřed J. Mikule, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5911. Na lavičce v parku
Dražba ukončena:26.10.2016 20:29:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč