Jan Preisler - okruh - Děvčátko v kloboučku

Olej na plátně fixovaném na dřevě, 22x12 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

Jan Preisler - okruh
22732. Děvčátko v kloboučku
Dražba ukončena:27.09.2018 20:55:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč