Jan Semrád, František Mracký - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 91 cm

Olejomalba a akvarel, rozměry: 38x49 cm a 59x78 cm. Oba signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jan Semrád, František Mracký
108191. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:27.12.2023 23:22:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč