Olej na plátně, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Jan Simon leden 1900. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 kč