Olej na kartonu, 28x38 cm. Signováno vpravo dole Jan Uhlář 1949. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1901 – 1971
Malíř. Studoval soukromě kreslení u J. Schwarze a J. Haši, krajinářský kurz a kurz aktu u V. Wünscheho a O. Kittricha na Vyšší lidové škole umění v Ostravě. Maloval prostředí Ostravska, Bohumínska, krajinu Beskyd.