Jan Uhlář - Čekárna na nádraží

Olej na kartonu, 28x38 cm. Signováno vpravo dole Jan Uhlář 1949. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1901 – 1971
Malíř. Studoval soukromě kreslení u J. Schwarze a J. Haši, krajinářský kurz a kurz aktu u V. Wünscheho a O. Kittricha na Vyšší lidové škole umění v Ostravě. Maloval prostředí Ostravska, Bohumínska, krajinu Beskyd.

82236. Čekárna na nádraží
Dražba ukončena:07.08.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč