MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, výška 18 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko konec 19. a zač. 20. stol.
25703. Párové vázičky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
limit (12.12.2018 20:09:23)
1046
3 200 Kč
643
3 100 Kč
limit (12.12.2018 20:08:56)
1046
3 000 Kč
643
2 900 Kč
limit (12.12.2018 20:07:52)
1046
2 800 Kč
643
2 700 Kč
limit (12.12.2018 20:06:52)
1046
2 600 Kč
643
2 500 Kč
limit (12.12.2018 20:03:50)
1046
2 400 Kč
643
2 300 Kč
limit (12.12.2018 20:03:08)
1046
2 200 Kč
limit (12.12.2018 20:03:07)
643
1 800 Kč
1046
1 700 Kč
643
1 600 Kč
1046
1 500 Kč
limit (12.12.2018 18:59:26)
831
1 500 Kč
1046
1 400 Kč
831
1 300 Kč
58
1 200 Kč
2888
1 100 Kč
841
1 000 Kč
831