Japonsko konec 19. a zač. 20. stol. - Párové vázičky

Bronz, výška 18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko konec 19. a zač. 20. stol.
25703. Párové vázičky
Dražba ukončena:12.12.2018 20:14:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč