Japonsko první třetina 20.století - Stojící muž

Porcelán, výška 29 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko první třetina 20.století
41032. Stojící muž
Dražba ukončena:27.02.2020 19:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč