Jaromír Jindra - Kunratický les

Kombinovaná technika, 48x65 cm. Signováno vpravo dole Jindra. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Jaromír Jindra
82196. Kunratický les
Dražba ukončena:31.07.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (31.07.2022 20:02:47) 6147
500 Kč 30.07.2022 23:25:54 10751