Jaromír Schoř - Koupání v lesní tůni

Olej na kartonu, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Schoř Jar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1912 – 1987

86046. Koupání v lesní tůni
Dražba ukončena:06.11.2022 20:58:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč