Jaromír Schoř - Lidové milice

Akvarel, 38x56 cm. Signováno vpravo dole Schoř. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1912 – 1987

94256. Lidové milice
Dražba ukončena:30.04.2023 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč