Jaromír Schoř - Zimní krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Schoř Jaromír 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1912 – 1987

85483. Zimní krajina
Dražba ukončena:16.10.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč