Jaromír Skřivánek - Krajina u moře

Olej na plátně, 76x57 cm. Signováno vpravo dole Skřivánek. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1923 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

110101. Krajina u moře
Dražba ukončena:21.01.2024 20:56:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč