Jaromír Skřivánek - Prodavačka květin z Bombaje

Olej na plátně, 56x76 cm. Signováno vpravo dole Skřivánek 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923 - 2010

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč

42452. Prodavačka květin z Bombaje
Dražba ukončena:26.03.2020 19:50:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč