Jaroslav Dvořáček - Tři sudičky

Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořáček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1980
Narodil se v Sasíně u Boskovic. Studoval na pražské AVU u prof. Loukoty a Nechleby. Působil jako profesor na Škole uměleckých řemesel. Ve své tvorbě se věnoval olejomalbě a tempeře, ale také grafice. Motivy čerpal často na Českomoravské Vysočině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

23645. Tři sudičky
Dražba ukončena:31.10.2018 20:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.10.2018 19:57:21 1101
600 Kč 22.10.2018 20:19:24 4451