Jaroslav Fanta - Contrada  Di Borgolos-San Marino

Olej na překližce. 46x33 cm. Signováno vpravo dole Fanta 87. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – ?

303218. Contrada Di Borgolos-San Marino
Dražba ukončena:17.01.2020 20:29:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč