Jaroslav Kantor - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 61 cm

Kresby, 27x43 cm a 30x42 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1921 – 1996
Malíř, grafik. Studoval Státní grafickou školu v Praze, UMPRUM u prof. Strnadela a AVU v Praze u prof. Nechleby. Věnoval se zejména figurální malbě a portrétům. Byl sólistou opery Městského divadla v Kladně a Divadla J. K. Tyla v Plzni. Vystavoval na členských výstavách SČVU.

106544. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:03.12.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.12.2023 18:55:28 9294