Jaroslav Kantor - Sluneční lázeň

Olej na plátně, 51x35 cm. Signováno vpravo uprostřed Kant 86. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1921 – 1996
Malíř, grafik. Studoval Státní grafickou školu v Praze, UMPRUM u prof. Strnadela a AVU v Praze u prof. Nechleby. Věnoval se zejména figurální malbě a portrétům. Byl sólistou opery Městského divadla v Kladně a Divadla J. K. Tyla v Plzni. Vystavoval na členských výstavách SČVU.

32350. Sluneční lázeň
Dražba ukončena:29.05.2019 20:18:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč