Jaroslav Krepčík - Interiér kostela

Olej na dřevěné desce. 60x50 cm. Signováno vpravo dole J. Krepčík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

304236. Interiér kostela
Dražba ukončena:31.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč