Jaroslav Krepčík - Smyslná ramena

Olej na překližce, 50x40 cm. Signováno vlevo dole J. Krepčík. Rámováno.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

46483. Smyslná ramena
Dražba ukončena:25.06.2020 20:34:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč