Jaroslav Krepčík - Zátiší na stole

Olej na plátně, 67x53 cm. Signováno vpravo dole J. Krepčík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

308847. Zátiší na stole
Dražba ukončena:04.06.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč