Jaroslav Milovanský - Modrá krajina

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Milovanský 86. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1930 – 2014
Malíř, grafik. Studoval na Vyšší uměleckoprůmyslové škole v Praze u F. Muziky, a na VŠUP v Praze. Věnoval se převážně užité grafice a plakátové tvorbě. Byl členem Asociace užité grafiky. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Galerie umění v Hradci Králové a Moravské galerie v Brně.

114036. Modrá krajina
Dražba ukončena:07.04.2024 21:18:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč