Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Milovanský 86. Rámováno.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1930 – 2014
Malíř, grafik. Studoval na Vyšší uměleckoprůmyslové škole v Praze u F. Muziky, a na VŠUP v Praze. Věnoval se převážně užité grafice a plakátové tvorbě. Byl členem Asociace užité grafiky. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Galerie umění v Hradci Králové a Moravské galerie v Brně.