Jaroslav Riegel

306698. Přímořské městečko

popis: Olej na kartonu, 46x54 cm. Signováno vpravo dole J. Riegel. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 23.11.2020 19:53:26 7407